UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank je bankovní společnost, která je na českém trhu od 5.listopadu 2007. Vznikla díky sloučení dvou samostatně působících bank – HVB bank a Živnostenské banky. Celý název firmy je: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.. Všude se však setkáte se zkráceným názvem – UniCredit bank. Pro úplné informace o této firmě, navštivte internetový stránky: www.UniCredit.cz. Jestliže nejste kamarádi s technologií můžete navštívit UniCredit bank pobočky, Praha má samozřejmě privátní postavení a tak je zde i hlavní sídlo firmy, celá adresa je: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4. Kód banky UniCredit je 2700 a její SWIFT (BIC) je BACX CZ PP. Pokud chcete znát svůj IBAN kód, který je nutný pro příchozí platby ze zahraničí a je také unikátní pro každého klienta, naleznete jej v sekci UniCreditBank - internetové bankovnictví, přihlášení do systému je jednoduché. Internetbanking UniCredit Bank nabízí snadnou manipulaci s penězi.

Jak komunikovat s UniCredit Bank?

V první řadě se zaměříme hlavně na chování, které Unicredit Bank.cz nabízí. Profesionální, kreativní a individuální přístup staví tuto banku na přední příčky českého bankovnictví. Vyškolení pracovníci jsou vždy ochotní řešit individuální problémy svých klientů. UniCreditBank pobočky, které naleznete ve většině větších měst ČR, jako je například Brno, Ostrava, České Budějovice, nabízejí klidný, přehledný a moderní přístup. Jestliže si nejste jisti, zadejte na internetu adresu www.UniCredit.cz a vše si v klidu doma přečtěte. Přehledné stránky vás navedou a odpoví vám na vaše otázky. Vítejte v UniCredit. Protože je UniCreditBanka moderní, má ,,na každém rohu“ své bankomaty. UniCredit bank - online banking je také samozřejmostí a pro současné klienty nezbytností.

Pokud nemáte možnost dojít na pobočku, nebo nemáte připojení k internetu, zapište si bezplatnou telefonní linku 800140014, můžete volat od 7 do 22 hodin. Pro slovenské občany slouží web unicreditbank.sk.

UniCredit.cz

UniCredit dělí své produkty na 5 základních sekcí – Občané, Svobodná povolání, Podnikatelé a menší firmy (roční obrat do 50 miliónů), Firmy a veřejný sektor (roční obrat nad 50 miliónů) a Private Banking. Každá služba je individuálně řešená a je na míru šitá právě vám. Skvělé dělení, přehledné informace a snadná orientace, za toto všechno má UniCreditBanka veliké plus. My UniCredit banking hodnotíme velice pozitivně, líbí se nám i to, že se banka moc nepropaguje. Dávejte si však pozor, internetová stránka www.Unikredit.cz je chybná a může vás špatně navést. UniCredit Bank internetové bankovnictví – přihlášení, do dnes již všem známé aplikace, je jednoduché, musíte jen znát jméno a heslo. Doporučujeme vymyslet si heslo, alespoň desetimístné a s číslicemi, aby se do vašeho účtu na www UniCredit Bank.cz - online Banking nikdo nepřihlásil. Kurzovní lístek měn je chytrá nabídka na www.unicreditbank.cz, kde se dozvíte aktuální kurz více než 20 celosvětových peněžních měn.

Jednotlivé informace o produktech

Vítejte v UniCredit, toto hlásá nadpis na internetové stránce banky. Nyní vám shrneme jaké služby UniCreditBanka nabízí.

Účty, konta a platební karty – UniCredit nabízí tzv. U konto, jestliže splňujete jednu podmínku, můžete mít vedení účtu, platby a výběr z bankomatů zdarma. 12 000 Kč každý měsíc na účet - to je jejich jediná podmínka.

UniCredit Bank služby
Náhled na produkty určení fyzickým osobám - nepodnikatelům. Zdroj: unicreditbank.cz

Úvěry – PRESTO půjčka je velice výhodný úvěr pro osobní účely. Půjčí vám až 500 000 Kč s velice příznivým úrokem.

Hypotéka – UniCredit bank se zabývá opravdu širokým spektrem produktů, takže ani hypotéka není výjimkou. Určitě je také možná konsolidace, kalkulačka online vám spočítá kolik sloučením svých půjček ušetříte.

Vklady a investice – Jedná se vlastně o spořící účty, kdy si své peníze vložíte na speciální účet, ve kterém se za nějaký předem stanovený úrok budou množit.

Nabízí UniCredit Bank online banking neboli internetové bankovnictví? Samozřejmě, jako každá moderní banka v ČR i UniCredit nabízí online služby. Tyto údaje naleznete na www.UniCreditBank.cz. Opravdu si dávejte pozor, abyste se nepřihlásili do systému u špatně zaspaného názvu jako je unikredit banka - internet banking, přihlášení by se vám nemuselo vyplatit.

Recenze a názory

UniCredit Shop
Náhled na web UniCreditShop.cz s produkty UniCredit Bank. Zdroj: unicreditshop.cz

V moderním světě se nemusíte bát, že byste si nezjistili veškeré informace o čemkoliv chcete. Jinak tomu není ani u českých bankovních společností. Na internetu existuje nepřeberné množství diskuzních fór a recenzních stránek. Jen bychom vás chtěli upozornit na podvodné a předem zaplacené informace. Protože je v dnešní době veliká konkurence, zacházejí některé banky do extrému, platí za kladné reakce pro svou banku nebo za negativní komentáře ostatních bank. Stále platí, že pokud máte v blízkém okolí někoho, kdo si od UniCredit bank sjednal jakoukoliv službu, zeptejte se raději jeho.

Ovšem důvěřuj, ale prověřuj, proto není nic jednoduššího než si sjednat schůzku v jakékoliv pobočce v České republice a vše si s vyškoleným pracovníkem projít. Pobočky naleznete také v Plzni, Mostě, Pardubicích, Zlíně, Jihlavě nebo Olomouci. Na nás působí UniCredit bank velice solidně.

Shrnutí toho nejdůležitějšího

Abychom nezapomněli, banka nabízí také produkt s názvem UniCredit leasing. Nemusíme se zde dlouho rozepisovat, co vlastně leasing znamená. Řekneme jen ve zkratce, že UniCredit leasing cz a.s. je služba, která vám nabízí půjčky na auta (operativní leasing, finanční leasing, ale i pojištění). Pokud budete někde hledat kód Banky UniCredit, napište zadání do vyhledávače a internet vám kód hned najde. Znovu však upozorňujeme, že stránka www.unikredit.cz není správná, nikdy neklikejte na unikredit banka - internet banking, přihlášení na takto chybně zadanou stránku nemusí dopadnout dobře.

Pokud budete potřebovat svůj IBAN unikátní kód použijte přihlášení do internetového bankovnictví na stránce UniCredit. Přehledné internetové služby, pobočky a bankomaty ve většině městech, to všechno dělá z UniCredit banky jednu z nejlepších bankovních společností v ČR i SR.