Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s. je banka, kterou zná snad každý občan České republiky. Dlouhé působení na české trhu a hlavně úžasné nabídky jsou charakteristické. Raiffeisenbank začala svojí historii psát již před 140 lety, u nás se samozřejmě objevila až dlouho poté, ale od roku 1993 se stala stálicí na českém trhu. Raiffeisen Bank International AG má hlavní sídlo v Rakousku, její internetová adresa je www.Raiffeisenbank.at. V České republice banka začínala se dvěma pobočkami a 39 zaměstnanci, po 20 letech působení se rozrostla na 123 poboček a více než 3000 zaměstnanců. Raiffeisenbank je v současné době pátou největší bankou v ČR. Hlavní pobočka v ČR je samozřejmě v Praze, celá adresa zní - Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Raiffeisenbank kód banky SWIFT je RZBCCZPP, pro svůj unikátní IBAN kód se musíte zaregistrovat na Raiffeisen bank internetové bankovnictví, kde vám tuto informaci poskytnou. Pro další informace klikněte na www.Raiffeisenbank.cz.

Raiffeisenbank internetové bankovnictví

Raifeisen bank nabízí individuální přístup ke každému klientovi. Její hlavní nabídka se dělí na tři základní sekce: Osobní finance a firemní finance, které se dále dělí na malé a velké firmy, s ohledem na peněžní obrat. Raifeisenbank nabízí běžné účty, spořící účty, hypotéky, půjčky, pojištění, stavební spoření a investice. Investování s Raiffaisen bank je jednoduché a hlavně účelné. Veškeré informace naleznete na www Raiffeisen bank.cz, po přihlášení na Raiffeisen bank internetové bankovnictví. Bohužel akcie Raiffeisen INTL bank nejsou momentálně k dispozici. Níže si podrobně popíšeme jednotlivé produkty společnosti Raiffeisenbank. Raiffeisenbank přistupuje ke každému klientovi profesionálně, tím mu zajišťuje komfort a praktické řešení jeho životní situace. Není nic jednoduššího, než se o kvalitách této firmy přesvědčit sami, a to na centrální internetové adrese www.Raiffeisenbank.at. Raiffeisenbank banka inspirovaná klienty – heslo, které mluví za vše.

RB login
Webová stránka sloužící k přihlášení do online bankingu. Zdroj: rb.cz

Informace o produktech

Jak už jsme si výše vyjmenovali, Raifeisen bank se věnuje mnoha službám. Nejvýhodnější ze všech produktů této společnosti je určitě Raiffeisenbank eKonto flexi. RB eKonto je zajímavá nabídka, kterou si nemůžete nechat ujít. Můžete si vybrat mezi třemi základními bankovními účty, ten který vám nejvíce sedne bude jen váš. Raiffeisenbank eKonto komplet je nejzajímavější z nabídky. Neomezené výběry, neomezené transakce po ČR, 1% sleva na hypotéku, další slevy a akční nabídky, to vše za malý měsíční poplatek. Přihlaste se na internetové bankovnictví rb.cz a mějte všechny platby přehledně k dispozici 24 hodin denně.

RB pobočky
Banka nabízí také podnikatelské účty, které lze sjednat na jakékoliv pobočce. Zdroj: rb.cz

Na www.rb.cz - vstup na účet je jednoduchý, stačí si pamatovat heslo. Kurzovní lístek Raiffeisenbank je k dispozici na internetové stránce Raiffeisenbank. Konsolidace půjček Raiffeisenbank je samozřejmě možná a uvidíte sami, že opravdu ušetříte. Raiffeisenbank hypoteční kalkulačka je také online, není nic jednoduššího než si výši splátek vypočítat.

Kde můžete získat informace

V dnešní době plné internetu, jsou informace o různých společnostech k dispozici jednoduše a přehledně. Nemusíte, ale získávat informace jen na internetu, můžete si zavolat na zákaznickou linku nebo dojít přímo na nějaké Raiffeisen bank pobočky. Chcete vědět kde můžete najít všechny Raiffeisenbank pobočky? Sepsání všech by zabralo mnoho času, proto jsme si pro vás připravili pár základních poboček po celé ČR – Raiffeisenbank Praha, Hradec Králové, Mariánské Lázně, Brno, ale také Plzeň či České Budějovice.

Raiffeisenbank im Stiftland eG Cheb je úplně jiná společnost, dávejte si pozor, abyste ji mylně nezaměnili. To samé platí, pokud napíšete chybně název, například rajfajzn bank, rajfka, raiffaisen bank nebo reiffeisen bank. Internetová adresa nesprávné banky je rb-stiftland.cz, dávejte si pozor, toto opravdu není Raiffeisenbank. Tak jako každá velká banka má i Raiffeisenbank bankomaty, ty se nacházejí ve všech větších městech jako jsou Pardubice, Ostrava, Olomouc nebo Liberec.

Založení bankovního účtu

RB registrace účtu
Bankovní účet od RB si můžete sjednat pohodlně online. Zdroj: rb.cz

Rozhodli jste se pořídit si nějakou službu od Raiffeisenbank? Koukli jste se na internet a zjistili jste si veškeré informace? Nyní máte dvě možnosti, jak si jednotlivé služby objednat. Pokud jste u Raiffeisenbank poprvé, asi nebude nic lepšího, než si dojít na nejbližší pobočku a podrobně se domluvit s vyškoleným pracovníkem, který vám rád zodpoví veškeré otázky. A s čím lidé chodí nejvíce? Aktuálně je asi nejžádanější hypotéka, půjčka a nejnavštěvovanější je Raiffeisenbank stavební spořitelna. Před návštěvou si připravte papíry, které si přímo zkontroluje pracovník Raiffeisenbank – Potvrzení o přijmu, bezúhonnost, občanský průkaz a další doklady, které si můžete vyhledat na internetové adrese banky.

Jako první si vytvoříte Raiffeisenbank osobní účet. Svoje peníze budete mít pod kontrolou 24 hodin denně na tzv. Internetbanking. Raiffeisenbank internetové bankovnictví je jednoduché a přehledné. Hned se v něm zorientujete. Podívejte se sami, jaký je jednoduchý, na www.rb.cz, vstup na účet.

Nevýhody Raiffeisenbank?

Tak jako všechny banky, má i Raiffeisenbank mírné nedostatky. Protože je stálicí na českém trhu nejsou tyto zápory tak veliké. Společnost stojí pevně na svých základech a co se týče poplatků je vedena jako jedna z nejlevnějších bankovních institucí. Raiffeisen bank - vstup na účet, vedení účtu, tuzemské platby, výběry z bankomatu a další služby jsou zcela zdarma. Internetové bankovnictví rb.cz je samozřejmě také zdarma. RB ekonto je rychlé, přehledné a také zdarma, informace hledejte na internetu. Jedno velké negativum, za které ale banka nemůže, jsou falešné společnosti, které se podobně píši a vystupují tak, aby těžili ze slávy Raiffeisenbanky.

Rakouská RB
Přihlášení do IB na webových stránkách raiffeisenbank.at Zdroj: raiffeisen.at

Dávejte si tedy pozor na Raiffeisenbank im Stiftland eG, Cheb je jejich hlavní sídlo a s bankou Raiffeisenbank nemá vůbec nic společného. To samé je internetová adresa Raiffeisenbank.de, která vás přesměruje na nějakou jinou německou banku. To samé platí o chybně napsaném názvu banky jako je rajfajzn bank, raiffaisen bank nebo rajfka.

Recenze a diskuze

Recenze na Raiffeisen bank naleznete na celém internetu. Musíte si však uvědomit, že některé komentáře píše konkurence, takže mohou být přitažené za vlasy nebo nepravdivé. Reiffeisen bank se snaží udržet si dobrou pověst a vymýšlí stále nové a nové technologické postupy tak, aby se lidé cítili stále lépe. Novým projektem je RB ekonto, které je přizpůsobené právě vaším požadavkům a nárokům. Vyzkoušejte je sami a uvidíte, že jiný účet nebudete chtít. Internetové bankovnictví rb.cz je k dipozici zcela automaticky bez předešlého jednání, Raiffeisenbank drží krok s dobou.

Jestliže si pročítáte různé diskuze na internetu, u některých se nestačíte divit, čeho všeho jsou lidé schopní. Ať už kladné nebo negativní reakce jsou občas k smíchu a bijí do očí. A vy tak jednoduše poznáte, které jsou nastrčené a které nikoliv.

Závěrečné shrnutí

Ještě než shrneme to nejdůležitější o společnosti Raiffeisenbank, podíváme se na tzv. Zlaté konto, které tato banka nabízí. Jedná se o balíček služeb, které za jeden poplatek můžete využívat. Více na www.rb.cz. Raifeisenbank je ceněná díky přístupu k lidem a přehledným nabídkám. Žádné zbytečné papírování a texty drobným písmem. Vše si v klidu přečtěte na www.rb.cz. Vstup na účet je zde také k dispozici. Jak už jsem napsala v předchozím odstavci, recenze na Raiffeisen bank se naleznou všude na internetu, jde jen o to nevěřit všemu co se kde píše, ale spíše věřit ve vlastní úsudek. Sto lidí, sto chutí, sto názorů.

Nakonec, přesvědčit se můžete sami na nějaké pobočce Raiffeisenbank. Internetové bankovnictví je k dispozici automaticky ke každému účtu, jak už bylo řečeno výše, protože v dnešní uspěchané době je nutností mít své peníze neustále na očích. Jestliže hledáte na Raiffeisen bank vstup na účet je v pravém horním rohu, žlutou barvou na černém poli. Ne nadarmo zní motto společnosti – Raiffeisenbank, banka inspirovaná klienty.