Potřebujete půjčku? Provident Ostrava vám pomůže!

Provident Ostrava

Pobočky Providentu v Ostravě

V Ostravě momentálně není žádná pobočka Providentu. Společnost Provident Financial v České republice ukončila svou činnost v roce 2021. Pokud hledáte nebankovní půjčku, můžete zvážit nabídky jiných společností. Nezapomeňte si ale před uzavřením smlouvy pečlivě prostudovat podmínky a porovnat nabídky od více poskytovatelů.

Adresy a otevírací doba

Naše prodejna se nachází v Praze na adrese Václavské náměstí 8, 110 00 Praha 1. Jsme otevřeni každý den od 9:00 do 21:00, včetně víkendů a svátků. Navštivte nás a objevte širokou škálu produktů a skvělé služby. Těšíme se na vaši návštěvu!

Prodejna v Brně sídlí na adrese Masarykova 32, 602 00 Brno. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. V sobotu máme otevřeno od 9:00 do 13:00. V neděli je zavřeno.

Pro více informací o otevírací době během svátků navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktní informace

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým vám je rád zodpoví.

Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789, a to od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 16:00.

Pokud preferujete písemný kontakt, napište nám e-mail na adresu info@example.cz. Na vaše zprávy odpovídáme obvykle do 24 hodin.

Těšíme se na vaše zprávy!

Dostupné finanční produkty

Na dnešním dynamickém finančním trhu existuje široká škála produktů, které uspokojí potřeby každého. Ať už chcete své peníze zhodnotit, spořit na důchod nebo si pořídit vlastní bydlení, vždy se najde řešení šité na míru. Mezi nejoblíbenější produkty patří běžné a spořicí účty, termínované vklady, stavební spoření a hypoteční úvěry. Pro investory jsou k dispozici podílové fondy, akcie či dluhopisy. Důležité je vybrat si produkt, který odpovídá vašim finančním možnostem a cílům. Než se pro cokoli rozhodnete, poraďte se s finančním poradcem. Ten vám pomůže zorientovat se v nabídce a vybrat tu nejlepší variantu.

Podmínky pro získání půjčky

Základní podmínky pro získání půjčky se můžou u jednotlivých poskytovatelů lišit, ale obecně platí, že žadatel by měl být starší 18 let, mít trvalý pobyt v České republice a pravidelný příjem. Dále je obvykle vyžadována dobrá bonita, tedy schopnost splácet dluh. Poskytovatelé půjček si vaši bonitu ověřují v registrech dlužníků a na základě předložených dokumentů, jako je například výpis z účtu nebo potvrzení o příjmu. Někteří poskytovatelé můžou požadovat i ručitele nebo zástavu nemovitosti. Před sjednáním půjčky si vždy důkladně prostudujte všechny podmínky a ujistěte se, že jim rozumíte.

Recenze a zkušenosti klientů

Naše služby si získaly oblibu u široké škály klientů, kteří oceňují především jejich kvalitu, spolehlivost a individuální přístup. Pravidelně sbíráme zpětnou vazbu od našich zákazníků, abychom se ujistili, že plníme jejich očekávání a neustále se zlepšujeme. Mnoho klientů chválí profesionalitu a ochotu našeho týmu, rychlou reakční dobu a transparentní komunikaci. Velmi si vážíme pozitivních recenzí, které nám dodávají motivaci i nadále poskytovat ty nejlepší služby. Zároveň vnímáme i konstruktivní kritiku jako cennou zpětnou vazbu, která nám pomáhá identifikovat oblasti, kde se můžeme zlepšit. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost klientů, a proto se snažíme budovat pevné a oboustranně prospěšné vztahy.

Alternativy k Providentu v Ostravě

V Ostravě existuje několik alternativ k nebankovním půjčkám od Providentu, které by vám mohly lépe vyhovovat. Pokud potřebujete menší finanční injekci, zkuste se obrátit na rodinu nebo přátele. Tato možnost je zpravidla nejvýhodnější, jelikož se vyhnete úrokům a poplatkům. Další možností jsou online platformy pro peer-to-peer půjčky, kde si půjčujete peníze přímo od ostatních lidí. Tyto platformy často nabízejí výhodnější úrokové sazby než nebankovní společnosti. Nezapomeňte také prozkoumat nabídku bankovních produktů, jako jsou kontokorenty či spotřebitelské úvěry.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: finance

Autor: Karel Čapek

Tagy: provident ostrava | pobočka společnosti provident v ostravě