ING Bank N.V. od finanční skupiny ING

ING, svým původním názvem Internationale Nederlanden Groep, je českou pobočkou obchodní skupiny se sídlem v Nizozemí. V dnešní době jsou jednotlivé INB Bank pobočky rozmístěné rovnoměrně na území celé České republiky. INGBanka na trh České republiky vstoupila v roce 1992, a protože oslovení co největšího možného množství klientů bylo od počátku hlavním cílem firmy ING Banka, pobočky naleznete v každém větším městě. V současnosti je hlavní pobočkou ING Banka Praha, nicméně firemní zastoupení naleznete například i ve formě pobočky ING Bank Brno, pro moravské klienty připadá v úvahu kupříkladu ING Banka Olomouc. Prakticky všechny ING bank pobočky v Praze naleznete v administrativní budově Zlatý Anděl. Právě ING bank pobočky v Praze představují ústředí společnosti pro Českou republiku. Klienti mohou rovněž využít díky modernímu zajištění firmy ING Banka internetové bankovnictví.

Výhody INGBank

Společnosti INGBank se stabilně daří získávat nové zákazníky díky zcela neotřelému přístupu. ING Bank spořící účty jsou spolu s kombinací dalších služeb integrovány do jednoho bankovního subjektu, což klientům zásadně ulehčuje situaci. ING Bank internetové bankovnictví je dalším aspektem, který je pro klienty velmi atraktivní. Právě tato služba často vyhledávaná pod heslem www.ingbank.cz ib je známá svou jednoduchostí, což přispívá k popularitě firmy ING banka. Internetové bankovnictví je dostupné pro každý druh účtu.

ING Banka internetové bankovnictví

Jak již bylo řečeno, ING Bank internetové bankovnictví patří svou sofistikovaností mezi jednu z hlavních pozitiv společnosti ING Bank. Přihlášení do aplikace je možné provést na internetové stránce www.INGBank.cz/ib za pomoci klientského čísla a hesla. Formou internetového bankovnictví poskytuje svým klientům ING Bank výpisy z účtu, které jsou k nalezení v jedné ze sekcí ihned po přihlášení. INGBanka disponuje rovněž oficiálními internetovými stránkami www.INGBank.cz, internetové bankovnictví je na nich rovněž přehledně popsáno a vysvětleno. Na webu ING Bank.cz také klienti naleznou informace popisující jednotlivé ING Bank pobočky. Pokud například nevíte, kde přesně se nachází ING bank Olomouc, nebo blízká pobočka ING bank plzeň, naleznete tyto informace na oficiálním bankovním webu.

INGBank IB
Náhled na webovou stránku pro přihlášení do IB od ING Banky. Foto: ingbank.cz/ib/login

Rovněž doporučujeme pročíst si informace popisující ING Bank fondy, a pokud plánujete bezpečné investice, určitě Vás bude zajímat další finanční nástroj společnosti ING Banka, spořící účet.

Pobočky ING Bank

Pokud by Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo na webu www.INGBank.cz internetové bankovnictví, jsou Vám vždy k dispozici kamenné pobočky. Jejich seznam naleznete na webu www. ING Bank. Všechny pobočky nabízejí stejné služby, je tedy zcela jedno, zda je Vám blíže ING Banka Brno nebo ING Bank Hradec Králové, všude můžete počítat s maximální kvalitou a nasazením firemních zaměstnanců. Plzeňská pobočka firmy ING Banka, pobočka Brno a v neposlední řadě ING banka Praha jsou jedinými bankami, které jsou na oficiálním webu zmíněny, nicméně pod heslem ING Bank n.v. figuruje na internetu rovněž ING Bank Ostrava a pro obyvatele jižních Čech jistě zajímavější ING Banka České Budějovice.

Na pobočkách není možné provádět peněžní transakce, a proto Vám ING Banka Ostrava a další pobočky pomohou pouze se zřízením účtu a klientským servisem, pro finanční transakce poskytuje ING Banka internetové bankovnictví. Pro úplnost zmiňme, že pod hlavičkou ING Bank n.v. lze na webu rovněž nalézt informace o další pobočce, kterou je ING Bank Liberec. Pokud Vás zajímá, kde má ING Banka pobočky v Praze, můžete vyzkoušet například finanční centrum na Smíchově, další pobočka ING Banka Praha se nachází v obchodním centru Černý most, na opačném konci města naleznete další pobočku ING Bank Praha v centru Chodov, rovněž je Vám k dispozici atrium flora.

Služby ING Banky

Pobočky ING Bank
Termínovaný vklad s Vámi vyřídí INGBanka na kterékoliv pobočce. Foto: ingbank.cz

Kromě toho, že poskytuje ING Banka internetové bankovnictví, které hravě předčí obdobnou službu konkurenčních společností, mohou klienti využít i řadu dalších služeb spojených s pojištěním nebo dlouhodobým spořením. K dispozici jim tak jsou ING fondy ING Bank a několik druhů oficiálních bankovních účtů firmy ING Bank ING Konto. Bližší informace o účtech lze nalézt na oficiálním webu INGBank.cz. ING Konto nemusí být spravováno pouze elektronicky, ale lze využít ING Bank bankomaty, které jsou ve větších městech zastoupeny v dostatečném počtu. INGBanka poskytuje zároveň na svém webu informace o tom, jak spořit a v současné době rovněž spolupracuje s charitativním Fondem Terezy Maxové Dětem.

Ať už plánujete založit účet prostřednictvím ING Bank České Budějovice, nebo je pro Vás z hlediska vzdálenosti výhodnější ING Banka pobočka Brno, můžete si být jisti plnohodnotnou, profesionální asistencí pracovníků. Účet můžete rovněž založit sami na webu v sekci INGBank.cz ING Konto.

Osobní zkušenost s ING bankou

Osobně jsem založil u ING Bank moje konto po negativních zkušenostech s jinou bankou. Nejdříve jsem se rozhodl zjistit si informace o firmě ING Banka. Pobočky Praha mi byly schopné pomoci s vyjasněním veškerých detailů a svou odbornou asistencí při zakládání i vedení účtu mne firma přesvědčila o své spolehlivosti. Kvůli svému trvalému bydlišti jsem častěji využíval služby ING Bank Hradec Králové, kde jsem se setkal se stejnou profesionalitou, a později jsem měl rovněž pozitivní zkušenosti na pobočce ING Banka Ostrava. Zároveň se založením účtu jsem začal ihned využívat na webu www.INGBank.cz internetové bankovnictví, které mi zásadně pomohlo s celkovou administrací účtu.

Začátečníci budou zajisté rádi, že jim umožňuje ING Bank přihlášení do internetového bankovnictví, které je velmi jednoduché a přehledné. Klientům, kteří shání spolehlivou banku s přehledným ovládáním aplikací a vstřícností zaměstnanců, poskytuje k dispozici ING Banka pobočky, které jsou vždy a všem k službám. O pražském ústředí naleznete informace pod heslem ING Banka pobočky Praha, také se v poslední době často objevovala kombinace hesel internet bank ING FIO.