GE Money Bank, a. s.

Firma GE jejíž zkratka vznikla z celého názvu společnosti General Electric je nadnárodní společností se sídlem v USA. Její historie sahá až do roku 1892, kdy byla založena Edisonem, Thomsonem, Houstonem a Coffinem. Společnost se věnuje především dopravním technologiím, do kterých patří: finančnictví, média, energetika a další. Finanční divizí této velké společnosti je právě GE Money, ve světě známá také jako GE Capital, o které si povíme základní informace. Na české trhu je tato společnost zastoupena třemi společnostmi: GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservis. Společnost GEMoney Auto ani GE Money Multiservis v tomto článku nebudeme řešit. My se zaměříme čístě na produkty GE Money Bank a.s.. Nepleťte si však tuto společnost s chybně psanými názvy, nejčastěji můžete vidět Gmoney, GEmany bank nebo GEMony, pozor i GE-Money bank je chybně napsaný název banky. Pro více informací klikněte na: www.GEMoney.cz. Lidé bance věří, ostatně o jejich kvalitách se můžete přesvědčit.

InternetBanka.cz

GE Money Bank a.s. je už stálicí na českém trhu, od roku 1998 kdy byla založena, získala několik ocenění v soutěži Zlatá Koruna, dále získala cenu veřejnosti za internetovou banku a cenu druhý rok obhájila. V současné době jí patří čtvrté místo na českém kapitálovém trhu. Banka se soustřeďuje převážně na občany a malé či střední podnikatele. Díky svému velkému rozkvětu a novým inovacím se řadí mezi opravdu žádané české, ale i světové společnosti. GE Money má po celé České republice pobočky a bankomaty. V Praze je samozřejmě sídlo této společnosti a to na adrese: Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4. Pobočky mají i další města v ČR jako je Brno, Plzeň, České Budějovice nebo Ostrava. BIC kód banky, nebo také SWIFT, je u této banky AGBACZPPXXX.

Pro zjištění svého IBAN kódu, který je pro každého ojedinělý, klikněte na www.GEMoney.cz – INTERNET BANKA (přímé bankovnictví) kde po zadání svých přihlašovacích údajů naleznete veškeré informace o přeshraničních příkazech.

GEMoney.cz přímé bankovnictví

Základní produkty, které GE Money Bank nabízí se řadí osobní účty, spoření, půjčky, hypotéky nebo kreditní karty. Všechny tyto položky jsou k dostání na všech pobočkách. Běžné účty zvané Genius nabízejí vedení účtu a běžné online služby zdarma a možnost snížení úroku u hypotéky až o 0,5%. Studenti ani senioři zde nejsou ochuzeni a například mladí lidé zde mají svojí osobní půjčku šitou na míru s názvem – Studentská půjčka. Pokud máte více půjček najednou a nevíte si s nimi rady, na internetové stránce www.GE Money bank.cz vám nabídnou řešení – konsolidace půjček, kalkulačka online vám hned spočítá kolik ušetříte. Konsolidace půjček GE Money Bank je skvělé řešení proto, abyste pomohli svému domácímu rozpočtu a platili 1-krát. Jestliže si nejste jistí jaké smlouvy máte s GE podepsány, jednoduchá aplikace – Moje Smlouvy, vám pomůže s orientací. GE Money Konzervativní Fond je určen pro jednorázové i pravidelné investování s doporučenou dobou investování 1 a více let.

Proč právě GE Money?

Přihlášení do IB
Náhled přihlašovací stránku do internetového bankovnictví. Zdroj: internetbanka.cz

Základní produkty od GE Money Bank jsme si popsali, teď už zbývá jen dodat proč přesunout svoje finance právě k této firmě. Hlavní důvod, proč je tato banka tak úspěšná je v profesionálním chování pracovníku. V této firmě je jednání velice příjemné a rychlé. V současné době je toto velice žádané. Individuální přístup, který je šitý každému člověku na míru je potřebný. Inovativní věci, které GE Money každým rokem zpřístupňuje, dokáží zpříjemnit a hlavně zjednodušit život všem lidem, kteří mají v současné době mnohem zajímavější věci na práci, než vysedávat hodiny na pobočkách a prosit o půjčku či účet.

Internetové bankovnictví GE Money Bank je na vysoké úrovni a díky jednoduchým krokům jej zvládne opravdu každý. Chytrá aplikace - GE Money Bank Internet Banka do mobilu je skvělým řešením dnešní uspěchané doby. Infoservis – sms na váš mobil. Smska která vám bleskurychle napíše jak jste na tom se svými aktuálními financemi. Vše je automatické, poplatek je 2,50 Kč za sms, ale prvních 50 sms v měsíci je zdarma.

Recenze a diskuze GE Money

Tiskové centrum
O GMoney si můžete přečíst v naší i ostatních recenzích online. Zdroj: gemoney.cz

Do hledáčku se nyní dostává také Expres půjčka od GE Money Bank, je zajímavá hlavně tím, že každý rok vám GE zaplatí jednu splátku jako dárek. Expres půjčka dělá svému jménu reklamu - je opravdu rychlá. Své peníze můžete mít za 5 minut na účtě. To vše si můžete zkontrolovat na www stránce internetbanka.cz GE Money Bank. Pro snadný přístup použijte přímé bankovnictví, které máte zdarma k dispozici. Co je to Internetbanka GE Money - přímé bankovnictví? Je to jednoduchý přehled vašich financí s veškerými transakcemi, dostupný online 24 hodin.

Přihlásit se do něj můžete na stránkách www.GEMoney.cz – INTERNET BANKA, přímé bankovnictví. Co se týče recenzí na tuto banku, na internetu naleznete spousty odkazů proč tuto banku vyzkoušet či nikoliv. Doporučujeme si nejprve pozorně pročíst podmínky banky, poté se informovat ve svém okolí a až poté řešit diskuze na internetu, tam jsou totiž informace občas hodně zkreslené a nebývají pravdivé.

Mohou být dokonce podplacené. Zdraví rozum a názory vašeho okolí jsou klíčové pro podepsání smlouvy s touto bankou. Dávejte si pozor na název GEMony a její internetovou stránku www.GEmony.cz, jedná se totiž o chybně zadaný název banky GE Money Bank.

Shrnutí toho nejpodstatnějšího

Celkový dojem, který na nás celá firma GE Money Bank udělala je velice příjemný. Přehledné internetové stránky, vstřícné a profesionální jednání, pobočky v každém větším městě jako je Olomouc, Karlovy Vary, Hradec Králové, Jihlava nebo Ústní nad Labem. Bankomaty v Praze a dalších městech nejsou výjimkou. GE Money Bank jich má více než 600. Jak už jsme upozorňovali výše, názvy jako Gmoney, GE-Money bank, GEMony, GEmany bank jsou chybné, to samé i internetová stránka www.GEMony.cz, dávejte si pozor, abyste nenaletěli firmám, které si na GE Money Bank jen hrají. Jediná správná adresa je www.GE Money Bank.cz.

Reklama, která se v posledních dnech objevuje v televize je velice dobře provedená a poutavá. Takže hurá k GE Money Bank a Mňauvajs.