Excelent 11: Akce, která nakopne vaše podnikání

Excelent 11 Akce

Co je Excelentní 11?

Excelentní 11 je unikátní akce, která se koná každý rok a spojuje jedenáct výjimečných osobností z různých oblastí. Tyto osobnosti, vybrané odbornou porotou, se stávají na rok ambasadory excelence a inspirací pro ostatní. Během slavnostního večera Excelentní 11 jsou oceněny za své úspěchy, přínos společnosti a inspirativní životní příběhy. Akce si klade za cíl propagovat pozitivní vzory, motivovat k dosahování vlastních cílů a šířit povědomí o důležitosti excelence ve všech oblastech života. Excelentní 11 není jen večer plný slávy, ale i platforma pro sdílení zkušeností, navazování kontaktů a podpory smysluplných projektů. Ocenění Excelentní 11 je symbolem uznání a ocenění tvrdé práce, talentu a odhodlání. Informace o akci Excelentní 11, včetně profilů oceněných osobností a termínu konání, naleznete na oficiálních webových stránkách akce.

Pro koho je akce určena?

Akce Excelentní 11 je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o možnostech financování svého podnikání. Na akci vystoupí odborníci z praxe, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti a rady. Dozvíte se například, jak získat dotace z Evropské unie, jak získat úvěr od banky nebo jak investovat do svého podnikání. Akce je určena pro začínající i zkušené podnikatele, kteří chtějí posunout své podnikání na další úroveň.

Akce je vhodná i pro ty, kteří teprve zvažují založení vlastního podnikání a chtějí se dozvědět více o možnostech financování. Získáte zde cenné informace o tom, jak napsat podnikatelský plán, jak získat peníze na rozjezd podnikání a jak se vyhnout nejčastějším chybám.

Klíčové oblasti a témata konference

Konference EXCELENTNÍ ŠKOLA se zaměří na 11 klíčových oblastí, které jsou v současnosti pro školy zásadní. Mezi ně patří:

Vedení a řízení školy

Kvalita vzdělávání

Inkluzivní vzdělávání

Digitální kompetence

Učitelská profese

Spolupráce s rodiči

Bezpečnost ve škole

Environmentální výchova

Financování školství

Právní aspekty vzdělávání

Mezinárodní spolupráce

Účastníci konference se budou moci zapojit do workshopů, přednášek a diskusí s odborníky z praxe i akademické sféry. Cílem konference je poskytnout školám a jejich pedagogickým pracovníkům inspiraci, nové znalosti a praktické dovednosti pro jejich další rozvoj.

EXCELENTNÍ ŠKOLA je určena ředitelům škol, zástupcům ředitelů, učitelům, výchovným poradcům a dalším pedagogickým pracovníkům. Konference se koná ve dnech 24. – 25. listopadu 2023 v Praze. Více informací o konferenci a registraci naleznete na webových stránkách konference.

Přední řečníci a jejich expertíza

Excelentní jedenáctka, konference pro všechny, kteří chtějí posunout svůj byznys, se pyšní hvězdným obsazením řečníků. Každý z nich je špičkou ve svém oboru a přináší cenné znalosti a zkušenosti. Dozvíte se například, jak zefektivnit marketingové strategie od Jana Nováka, CEO společnosti Marketing Solutions, který se specializuje na digitální marketing a online reklamu. Tajemství úspěšného leadershipu vám prozradí renomovaná mentorka a koučka, Jana Malá, která pomohla již stovkám manažerů k lepším výsledkům. Problematiku financování a investic rozebere z různých úhlů pohledu uznávaný ekonom, profesor Petr Svoboda, jehož analýzy a prognózy jsou respektovány v celém odvětví.

Networkingové příležitosti pro firmy

Excelentní jedenáctka je prestižní žebříček nejinovativnějších firem v České republice, který každoročně oceňuje inovativní nápady a projekty. Účast na akci Excelentní jedenáctka, ať už jako nominovaná firma nebo host, otevírá dveře do světa inovací a networkingu. Setkáte se zde s lídry českého byznysu, investory a zástupci médií, kteří se zajímají o nejnovější trendy a technologie. Tato akce vám poskytne jedinečnou platformu pro prezentaci vaší firmy, navázání strategických partnerství a získání cenných kontaktů. Získáte přehled o tom, co se děje v oblasti inovací v České republice a budete mít možnost vyměňovat si zkušenosti s firmami, které jsou na špici. Účast na Excelentní jedenáctce je tak investicí do budoucnosti vaší firmy.

Prezentace inovativních projektů

Excelentní jedenáctka, prestižní přehlídka inovací s dlouholetou tradicí, otevírá dveře do světa technologického pokroku a inspirativních projektů. Letošní ročník není výjimkou a přináší fascinující ukázku kreativity, odbornosti a vize. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace jedenácti výjimečných projektů, které prošly náročným výběrovým řízením a zaujaly odbornou porotu svým inovativním potenciálem, společenským přínosem a originálním řešením.

Prezentace projektů probíhají formou dynamických a poutavých vystoupení, která umožňují autorům představit své nápady a výsledky práce široké veřejnosti. Od chytrých technologií pro každodenní život, přes inovativní řešení v oblasti medicíny a průmyslu, až po projekty zaměřené na ochranu životního prostředí – Excelentní jedenáctka nabízí pestrou škálu témat, která osloví laickou i odbornou veřejnost.

Prostor pro networking a navazování kontaktů je nedílnou součástí akce. Excelentní jedenáctka představuje ideální platformu pro setkání inovátorů, podnikatelů, investorů a zástupců akademické sféry. Vzájemná výměna zkušeností, poznatků a nápadů vytváří inspirativní prostředí s potenciálem pro vznik nových spoluprací a projektů.

Workshopy a praktické rady

Na akci Excelent 11 se můžeš těšit na řadu workshopů, které ti pomohou posunout se ve tvých dovednostech na další úroveň. Zkušení odborníci se s tebou podělí o své znalosti a praktické tipy z oblastí, jako je online marketing, podnikání, osobní rozvoj a mnoho dalšího. Zjistíš, jak efektivně spravovat sociální sítě, budovat silnou značku, nebo jak uspět s vlastním projektem. Workshopy jsou interaktivní, takže budeš mít prostor i na své otázky a konzultaci tvých nápadů.

Kromě workshopů na tebe čekají i inspirativní přednášky od předních osobností z různých oborů. Dozvíš se o jejich cestě k úspěchu, o tom, jak překonávají překážky a co je motivuje k dosahování jejich cílů. Excelent 11 je skvělou příležitostí k networkingu. Potkáš se s lidmi, kteří sdílí tvé zájmy a cíle, a navážeš nová přátelství i obchodní kontakty.

Nezapomeň sledovat naše webové stránky a sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat detailní program akce i s informacemi o jednotlivých workshopech a přednášejících.

Inspirace pro rozvoj podnikání

Excelent 11 je prestižní žebříček, který každoročně oceňuje nejlépe řízené firmy v České republice. Je to skvělá příležitost pro podnikatele a manažery načerpat inspiraci od těch nejlepších. Akce Excelent 11 se koná vždy na podzim a je rozdělena do několika částí. Hlavním bodem programu je slavnostní galavečer, na kterém jsou vyhlášeny výsledky žebříčku a oceněny vítězné firmy. Součástí akce jsou také odborné konference a workshopy, na kterých přední odborníci z oblasti podnikání sdílejí své znalosti a zkušenosti. Účast na akci Excelent 11 je skvělou příležitostí k networkingu a navázání nových obchodních kontaktů. Informace o akci Excelent 11, včetně termínu konání a možnosti registrace, naleznete na oficiálních stránkách soutěže. Sledujte také profily akce na sociálních sítích, kde jsou pravidelně zveřejňovány novinky a zajímavosti.

Úspěšné firmy z minulých ročníků

Akce Excelent 11 už jedenáct let vyzdvihuje to nejlepší z českého podnikání a oceňuje malé a střední firmy, které dosahují mimořádných výsledků. Za tu dobu se na pódiu vystřídala celá řada inspirativních firem, které se staly symbolem inovací, růstu a odolnosti. Mezi vítězi minulých ročníků najdeme například společnost DATRON, která se specializuje na vývoj a výrobu špičkových CNC obráběcích center. Dalším příkladem je firma LINET, globální lídr ve výrobě nemocničních lůžek a poskytování komplexních řešení pro nemocnice a pečovací ústavy. V oblasti IT technologií zaujala porotu společnost STRV, která se zaměřuje na vývoj mobilních a webových aplikací pro start-upy a zavedené firmy ze Silicon Valley. Mezi oceněnými nechybí ani firmy s ekologickým zaměřením, jako je například společnost NANOPHARMA, která se zabývá vývojem a výrobou nanovlákenných materiálů pro filtraci vzduchu a vody. Excelent 11 je tak nejen přehlídkou úspěšných firem, ale také inspirací pro všechny, kteří chtějí v podnikání dosáhnout výjimečných výsledků.

Termín a místo konání konference

EXCELENTNÍ JEDENÁCTKA je název konference, která se koná v Praze. EXCELENTNÍ JEDENÁCTKA se koná 15. listopadu 2023 v prostorách Konferenčního centra City. Na konferenci vystoupí 11 řečníků, kteří se podělí o své zkušenosti z oblasti online marketingu. Konference je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o online marketingu a jeho trendech.

Na konferenci se můžete těšit na témata jako SEO, PPC reklama, sociální sítě, e-mailing a další. Kromě přednášek bude na konferenci prostor i pro networking a diskuze s řečníky. Konference EXCELENTNÍ JEDENÁCTKA je skvělou příležitostí, jak se dozvědět novinky z online marketingu a poznat další profesionály z oboru.

Vstupenky na konferenci EXCELENTNÍ JEDENÁCTKA jsou již v prodeji. Více informací o konferenci a vstupenkách naleznete na webových stránkách konference.

Jak se zaregistrovat na Excelentní 11

Zapojit se do Excelentní 11 je snadné a rychlé! Stačí navštívit oficiální webové stránky akce a vyhledat sekci s názvem "Registrace" nebo "Přihláška". Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí registrační formulář, který je nutné pečlivě vyplnit. Mezi požadovanými údaji obvykle naleznete jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a případně i další informace relevantní k průběhu akce. Po zkontrolování všech údajů stačí odeslat registrační formulář stisknutím tlačítka "Registrovat" nebo "Odeslat". Po úspěšném odeslání registrace vám bude doručen potvrzovací e-mail s důležitými informacemi o akci Excelentní 11.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor: Tomáš Durčák

Tagy: excelent 11 akce | informace o akci excelent 11